Challenge disc

 

Nestabilní MFT podložka, která je vybavena senzorem pro snímání polohy disku, je propojena s originálním programem, který si cvičence dovede otestovat, vybrat příslušnou úroveň obtížnosti cvičení a následně jej vést kompletním tréninkem. Tento elektronický trenér tak zajistí komplexnost a efektivitu tréninku. Program nabízí i možnost cvičení na principu počítačových her, kdy po výběru z nabídky charakteru cvičení (HRY) postupujete úrovněmi obtížnosti cvičení.

MFT challenge systém nabízí zajímavou i zábavnou formu velmi efektivního cvičení, které podporuje STABILITU, SYMETRII těla, rozvíjí SENZOMOTORICKÉ SCHOPNOSTI, posiluje páteřní meziobratlové a bederní svalstvo a zvyšuje odolnost kloubů dolních končetin proti zranění.

» Více fotografií zobrazíte kliknutím sem

Challenge disc