Sportovní den

Veselské sportovní dopoledne

Prázdniny jsou nenávratně pryč. To ale neznamená, že musíme zapomenout na prázdninové aktivity a jenom sedět v lavicích. V týdnu od 3. do 7. září 2018 probíhala na náměstí Míru skvělá akce "Veselí v pohybu", kterou upořádalo Město Veselí nad Moravou, aby nám všem připomnělo, že sportovat můžeme celý rok a že máme při volbě vhodného pohybu i dost na výběr.

Během celého týdne využívaly jednotlivé veselské sportovní oddíly a kroužky možnosti předvést své sporty široké veřejnosti. Děti i dospělí si mohli vyzkoušet judo, fotbal, gymnastiku, bike trial, vybíjenou, in-line bruslení ....

Většina učastníků akce byla nadšená, některé druhy sportu jsme si vyzkoušeli úplně poprvé - ale snad ne naposled.

Naše děti sportovat bavilo, věříme tedy, že si alespoň někteří najdou cestu k tomu "svému" sportu. Třeba i díky této osvětové akci.