Den laskavosti

Den laskavosti v DPS

 Na úterý 13. 1. 2018 si žáci naší školy pod taktovkou paní učitelky Mgr. Rapantové naplánovali akci Den laskavosti v rámci projektu „Jsem laskavec“. V Domě pečovatelských služeb ve Veselí nad Moravou se v Klubu seniorů sešli děti ze Základní školy a praktické školy z ulice Kollárova a veselští senioři. Děti si se svými učiteli a asistentkami připravili pro seniory bohatý program. Napekli sladké a slané pečivo, vytvořili krásné svícny, vázičky a ježky, do váziček vložili vyrobené květiny. Před nazdobenými stoly pak tančili, zpívali a recitovali. Představení se seniorům moc líbilo, nadšení dětí je potěšilo. Dokonce děti obdarovali sladkostmi a nádhernými andělíčky.

Den laskavosti byl opravdu plný lásky a srdečnosti. Vzájemně jsme se obohatili a společně si udělali hezčí den. Toto mezigenerační setkání rozhodně nebylo poslední. Už nyní přemýšlíme, čím bychom naše důchodce potěšili příště a moc se na to těšíme.

Děkujeme dětem i dospělým za krásná vystoupení, speciální dík patří organizátorce akce A. Rapantové a zaměstnancům DPS, kteří konání akce umožnili.

 Podívejte se na fotografie v naší fotogalerii.