Den zdraví a bezpečnosti

Dne 16. 5. 2024 se žáci naší školy účastnili – „Dne zdraví a bezpečnosti“

Akce proběhla v areálu DDM ve Veselí nad Moravou. Žáci soutěžili v teorii z dopravní výchovy, v jízdě zručnosti, první pomoci a jízdě po dopravním hřišti podle pravidel silničního provozu.

Akce proběhla úspěšně, žáci se zdokonalili v jízdě na kole, upevnili si své vědomosti ohledně křižovatek a dopravních značek. Osvojili si pravidla pro přecházení přes silnici, po přechodu pro chodce, při jízdě na kole a dále si projeli jízdu zručnosti s šesti překážkami. Za své vědomosti, zručnost při ovládaní kola a koloběžky, žáci obdrželi ceny a diplom. Na akci se podílela městská policie Veselí nad Moravou a DDM Veselí nad Moravou.

V první kategorii se umístili: Ve druhé kategorii se umístili:

1. Jarolík J. 1. Kubíková T.

2. Dulínková A. 2. Harakal S.

3. Fonseca N. T. 3. Burca R.

Svobodová Marie