Lyžařský výcvikový kurz 2016

Kurzu se zúčastnilo 11 žáků 6. – 9. ročníku školy.

Pro letošní lyžařský kurz byl zvolen režim s denním dojížděním a po ukončené lyžařské výuce s návratem domů. Žáci v 8.49 odjížděli linkovým autobusem do Javorníku, kde se pěšky přesunuli ke sjezdovce ve Filipovském údolí.

Po příchodu na sjezdovku začal dopolední lyžařský výcvik, který byl ukončen v 11.45. Následoval přesun do Filipovského hotelu, kde žáci měli oběd a odpočinkový režim. Pak jsme se přesunuli zpět na sjezdovku a následoval odpolední lyžařský výcvik, který byl ukončen v 14.45. Po úklidu lyžařského vybavení jsme se opět pěšky přesunuli do Javorníku a linkovým autobusem jsme se v 15.20 vraceli do Veselí n. Moravou, kde žáci měli rozchod.

Volba režimu se osvědčila, protože jsme nebyli vázáni ubytovacím termínem a optimální sněhové i počasní podmínky nám byly odměnou. Žáci v průběhu kurzu zvládli základy lyžařských dovedností.

Mgr. Josef Řičica, vedoucí LVK

» Další fotky zde

lyžařský kurz