Exkurze na sběrný dvůr ve Veselí nad Moravou

„Léto, budiž pochváleno...“ jak pravil klasik Fráňa Šrámek, a my s ním souhlasíme.

Budiž pochválen i první letní den – 21. červen, kdy nejenže se vydařilo krásné letní počasí, ale i poučná školní akce, kterou jsme s našimi žáky absolvovali na sběrném dvoře ve Veselí nad Moravou.

Budiž pochváleni také všichni ti, kterým není lhostejný osud naší planety Země a od malička učí své děti třídit odpad.
Na sběrném dvoře jsme si dne 21. 6. 2016 mohli se žáky naší školy projít celý areál, vyslechli jsme odborný výklad o třídění odpadů „Kam s ním“. Zúročili jsme také znalosti ze vzdělávání v EVVO – žáci správně reagovali a odpovídali na kladené otázky. Součástí programu byly i zábavné soutěžní hry zaměřené na environmentální výchovu, v nichž byly výkony dětí oceněny drobnými odměnami, které všechny potěšily.

» A zde jsou fotky z akce

sběrný dvůr