Veselé zoubky

Žáci 2. a 4. třídy se zúčastnili preventivního programu "Veselé zoubky", který probíhá pod záštitou společnosti dm drogerie markt s.r.o. Cílem programu je ukázat dětem, jak mají správně pečovat o své zoubky.

 

S pomocí zábavně-vzdělávacích materiálů - DVD a pracovních listů - si kluci a holky společně s paní učitelkou popovídali o správné péči o zuby, ukázali si správnou techniku čištění zoubků a dozvěděli se o důležitosti preventivních zubních prohlídek. Aby si děti mohly čištění zubů poctivě trénovat i doma, všechny dostaly preventivní balíček se zubním kartáčkem, pastou, žvýkačkami bez cukru a přesýpacími hodinami. Součástí balíčku byla i informační brožura pro rodiče.

U programu se děti poučily i pobavily, nezbývá než věřit, že své nově nabyté vědomosti budou doma pečlivě využívat. A že je předají také ostatním členům své rodiny.

Děkujeme dm drogerii za pěkně připravenou prevetivní akci a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Pavla Vlčková