Ahoj, písničko!

Opět přišlo jaro. Letos nás však ráno probouzejí trochu smutné ptačí hlásky. Všem těm kosům, pěnkavám a špačkům se nechce moc trylkovat, když stále ještě sem tam padá sníh, teploty se drží nízko a paní Zima nás nechce opustit.

Nám to však tolik nevadí. My stejně jako každý rok již podvanácté přivítáme jaro školní akademií „Ahoj písničko!“

Žáci spolu se svými učiteli nacvičili písničky, básničky, scénky a tanečky, které představili spolužákům, rodičům a všem, kteří přijali pozvání a přišli se na nás podívat do sálu Základní umělecké školy ve Veselí nad Moravou. Celé dopoledne se na pódiu zpívalo, tančilo a hrálo. Všechna vystoupení byla poctivě nacvičena, děti svým učitelům i rodičům udělaly svým nasazením velkou radost. Některé kousky nás pobavily, jiné vzaly za srdíčko, ale všichni byli skvělí. Děkujeme za krásný zážitek.

Dík patří dětem, jejich učitelům, kteří vystoupení vymysleli a se žáky nacvičili, sponzorům, kteří přispěli na drobné dárky pro účinkující a také vedení ZUŠ Veselí nad Moravou, které nám umožnilo využít krásné kulturní prostředí jejich školy.

28. 4. 2017                                                                                      Mgr. Alena Machulková, Mgr. Pavla Vlčková