Škola v přírodě

Tak jako již tradičně jsme společně se žáky v týdnu od 5. do 9. června vyrazili na školu v přírodě. Cílem bylo krásné okolí Vřesovic u Kyjova. Každým rokem se děti mohou těšit na bohatý program a vyžití.

Kromě turistických vycházek do blízkého i vzdálenějšího okolí (zřícenina hradu Cimburk, Klimentek, naučná stezka k přehradě…) si mohly vychutnat plavání v krytém bazénu ve Vřesovicích, opékání špekáčků, sportovní a soutěživé hry, diskotéky, karneval a jako velké překvapení přijelo Kočovné divadlo z Kyjova, což byl opravdu nevšední zážitek. Domů si odvezly vlastnoručně zhotovené výrobky a spoustu nových zkušeností, dovedností a zážitků.                                                                                                                                                                                                             Velké poděkování za všechny děti patří všem pedagogům, kteří se na škole v přírodě podíleli, a zvláště pak p. učitelce Filípkové, která byla hlavní organizátorkou akce.

Fotografie z pobytu najdete v naší fotogalerii.

Mgr. Jana Brákorová