Pracovat je normální.

 ŽÁCI NAŠÍ ŠKOLY OPĚT ÚSPĚŠNÍ.

Tři žáci naší školy se zúčastnili dne 23. 11. 2017 dovednostní soutěže v Uherském Brodě s názvem „Pracovat je normální“. Do učiliště se sjedou žáci, které do soutěže doporučí jejich učitelé pracovního vyučování jako zručné a šikovné. Chlapci i dívky plní zadané soutěžní úkoly. Chlapci vyrábějí výrobky z kovu nebo dřeva v dílnách, děvčata pilně tvoří v kuchyni perníčky nebo jiné dobroty. Výsledky jejich snažení pak ohodnotí odborná porota.

 Kluci a holky se pobaví, poměří své síly a dovednosti a současně se učí, že „pracovat je normální“.

 Umístnění :

 1.místo David Kovářík (práce se dřevem)

 3.místo Filip Bárta (práce s plechem)

 Dále se soutěže zúčastnila Michaela Ježková, která pekla a zdobila perníky.

 Děkujeme žákům za vzornou reprezentaci školy.

 Mgr. Andrea Filípková