Veselé zoubky II.

Již druhým rokem se naše škola zapojila do preventivního programu "Veselé zoubky", který probíhá pod záštitou společnosti "dm drogerie markt s.r.o."

Cílem akce je naučit děti na prvním stupni základní školy správně pečovat o své zoubky. Letos se programu zúčastnily děti 1. třídy a společně si s paní učitelkou ukázaly, jak a čím si zoubky čistit. Správný technický postup si prohlédly na přiloženém CD a navíc si domů odnesly i brožurku, kterou budou mít při tréninku čištění zubů stále při ruce. Součástí preventivního balíčku pro každého žáčka byl kromě brožurky také kartáček na zuby, zubní pasta a přesýpací hodiny pro měření času při čištění zoubků.

Dětem přejeme, aby jim zoubky vydržely dlouho zdravé a děkujeme společnosti dm drogerie za přínosnou preventivní akci.

Mgr. Pavla Vlčková